slider

Упис првака за школску 2020/21.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавају се родитељи / други законски заступници будућих првака, да ће упис у први разред Основне школе „Сестре Радовић“ Белосавци, за школску 2020/2021. годину, који традиционално почиње 1.априла, ове године, због актуелне ситуације и ванредног стања почети касније.

Родитељи / други законски заступници  деце која су стасала за упис у први разред основне школе, за школску 2020/2021. годину, од 01.04.2020. године, могу да ступе у контакт са школом, преко нове услуге „Исказивање интересовања за упис у основну школу“ на Порталу еУправа, као и телефонским путем.

Родитељима који су на овај начин исказали интересовање, електронском поштом биће послата нотификaција о датуму уписа у основну школу. По дефинисњу датума уписа, биће доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање.

Уколико родитељ не искаже заинтересованост на овај начин, не доводи се у питање упис детета у први разред.

Да би школа имала евиденцију будућих првака, неопходно је са сајта Основне школе „Сестре Радовић“ преузети образац  Пријава за упис детета у први разред. Попуњен образац послати на мејл ossestreradovic@gmail.com.

Све додатне информације у вези са уписом у први разред, биће истакнуте на сајту школе. Уколико имате питања, можете нам се обратити путем мејла или на бројеве телефона 062/325433 (педагог школе, Тијана Ђокић) и 064/4595443 (секретар школе, Биљана Јеремић Радивојевић).

ОБАВЕШТЕЊЕ

НАСТАВА НА ДАЉИНУ

slider

Читамо и пишемо са Аном Франк …

Читамо и пишемо са Аном Франк” је у нашој школи реализована од 20. до 24. јануара. Том приликом су реализоване  радионице за ученике трећег и четвртог разреда (22.01) и седмог и осмог разреда (23.01). Изложба је специјално дизајнирана за младе и пружа преглед живота породице Франк. Поред тога, акценат је стављен на Анин таленат за писање. Кроз поставку откривамо Анину љубав према писању, и представљамо неке од њених текстова. Циљ је да млади науче више о Другом светском рату, историји Холокауста, али и да их подстакнемо да читају књиге, те да се сами више изражавају кроз писање.

Некатегоризовано

Обавештење

Oдлуком Министра просвете Младена Шарчевића од 12.2.2020.године зимски распуст се продужава до 21.фебруара 2020.године због актуелне епидемиолошке ситуације, а у циљу превенције ширења грипа у популацији деце и младих. Први наставни дан је у понедељак, 24.фебруара 2020.године по важећем распореду часова.                                                                                         Директор школе

Обавештење

Традиционална изложба славских колача

Традиционална изложба славских колача у нашој школи, поводом школске славе Свети Сава.
Хвала женама из Удружења жена из Рајковца које су вредно припремиле славске колаче и учествовале на нашој изложби