Светски дан здравља

slider

Обавештење за родитеље осмака.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Обавештење- Вакцинација

slider

„Шта би данас Свети Сава рекао“

У оквиру литерарног конкурса Средње школе „Краљ Петар I „,Топола на тему „Шта би свети Сава данас рекао“ у категорији ученика основних школа ,прво место освојила је Елена Костић ,ученица наше школе . Елена ,честитамо !

slider

Традиција изложбе славских колача поводом школске славе Светог Саве.

Поводом Школске славе Светог Саве у школи се организује од 2017.године изложба и награђивање славских колача , у којој вредне мајке ,баке ,тетке и колегинице приказују своје умеће мешења и украшавања славских колача. У условима пандемије корона вируса нисмо у могућности да манифестасцију организујемо па се из тог разлога подсећамо изложби из претходних година.

Инфографик

У оквиру једносменског рада наставница Тамара Ђорђевић ,са ученицима направила је постер са корацима неопходним у борби против вируса „Ковид 19“.

Обавештење

Обавештење

У просторијама наше школе 02.10. 2020. год ,одржаће се едукација у области очувања репродуктивног здравља адолесцената . Предавање ће одржати др Валентина Пајић.

ПРЕПОРУКЕ ЗА ПРЕВЕНЦИЈУ COVID-19У ШКОЛСКОЈ СРЕДИНИ